gockowiak-siedziba-firmy

wiele lat pracy

i doświadczeń

nasza historia rozpoczyna się w 1985 roku

Firma "Mirosław Gockowiak" powstała w 1985 roku. Wiele lat pracy i doświadczeń złożyło się na obecną pozycję naszej firmy na rynku. Jesteśmy firmą wciąż rozbudowującą swoją działalność na polskim rynku. Obecnie poza produkcją wyrobów własnych importujemy także artykuły wyposażenia wnętrz oraz wyposażenie ogrodów z Unii Europejskiej oraz z Azji. Towary importowane są w całości, a także w elementach, a następnie są składane u nas, co przyczynia się do wzrostu zatrudnienia, a także uzyskania korzystnej ceny dla naszych klientów.

Wyroby oferowane przez naszą firmę można spotkać w około 600 punktach na terenie całego kraju, począwszy od małych sklepów po markety i hipermarkety, a także w takich krajach jak Rumunia, Słowacja, Łotwa, Estonia, Mołdawia. Największymi odbiorcami naszych towarów są: CASTORAMA, OBI, LEROY MERLIN, ROSSMANN, BRICOMARCHE.

nasze produkty można spotkać w ponad 600 punktach w całej Polsce

własna baza transportowa

dynamiczny rozwój

wysoka jakość współpracy

Dzięki własnej bazie transportowej jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta w kraju w krótkich, cyklicznych odstępach czasu.

Jesteśmy gotowi dalej zwiększać ilość oferowanych wyrobów, reagując na potrzeby naszych klientów, a także jesteśmy otwarci na inne propozycje współpracy.

Dzięki bardzo dobrej jakości oferowanych przez nas wyrobów, elastycznych warunkach współpracy, sprawności w realizacji zamówień, a także konkurencyjnym cenom firma nasza rozwija się bardzo dynamicznie, a dzięki wysokim kredytom kupieckim udzielanym naszym stałym klientom, wpływamy także na ich szybki rozwój.

Zapraszając Państwa do współpracy wierzymy, że z pewnością przyczyni się to do pełniejszej obsługi Waszych klientów.

1-800.jpg

2016 Gazele.jpg

 

1392976473_28_0.png 1331563116_05_0.JPG 1302096065_42_0.JPG Mirosław Gockowiak Białe Błota

    

     

 

gockowiak widok google.jpg