O nas

Firma powstała w 1985 roku. Wiele lat pracy i doświadczeń złożyło się na obecną pozycję naszej firmy na rynku. Jesteśmy firmą wciąż rozbudowującą swoją działalność na polskim rynku. Obecnie poza produkcją wyrobów własnych importujemy także artykuły wyposażenia wnętrz oraz wyposażenie ogrodów z Unii Europejskiej oraz z Azji. Towary importowane są w całości, a także w elementach, a następnie są składane u nas, co przyczynia się do wzrostu zatrudnienia, a także uzyskania korzystnej ceny dla naszych klientów.

Wyroby oferowane przez naszą firmę można spotkać w około 600 punktach na terenie całego kraju, począwszy od małych sklepów po markety i hipermarkety, a także w takich krajach jak Rumunia, Słowacja, Łotwa, Estonia, Mołdawia. Największymi odbiorcami naszych towarów są: CASTORAMA, OBI, LEROY MERLIN, ROSSMANN, BRICOMARCHE.

Dzięki własnej bazie transportowej jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta w kraju w krótkich, cyklicznych odstępach czasu.

Jesteśmy gotowi dalej zwiększać ilość oferowanych wyrobów, reagując na potrzeby naszych klientów, a także jesteśmy otwarci na inne propozycje współpracy.

Dzięki bardzo dobrej jakości oferowanych przez nas wyrobów, elastycznych warunkach współpracy, sprawności w realizacji zamówień, a także konkurencyjnym cenom firma nasza rozwija się bardzo dynamicznie, a dzięki wysokim kredytom kupieckim udzielanym naszym stałym klientom, wpływamy także na ich szybki rozwój.

Zapraszając Państwa do współpracy wierzymy, że z pewnością przyczyni się to do pełniejszej obsługi Waszych klientów.

 

Posiadamy certyfikat potwierdzający stosowanie systemu zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO: PN-EN ISO 9001:2015

certyfikat zarzadzania jakoscia iso

 


Jesteśmy laureatem plebiscytu GAZELE BIZNESU
będącego najpopularniejszym i najstarszym zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

 

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy

 

MIROSŁAW GOCKOWIAK

 

do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm

 
Organizator
Autor rankingu
 

 

 

 

 


 

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy - Castorama
Nasi partnerzy - Obi
Nasi partnerzy - Leroy Merlin
Nasi partnerzy - Brico Marche